Oradea: Sâmbătă, 1 octombrie, tramvaiul de epocă va efectua ultima cursă din acest an
![Oradea: Sâmbătă, 1 octombrie, tramvaiul de epocă va efectua ultima cursă din acest an Oradea: Sâmbătă, 1 octombrie, tramvaiul de epocă va efectua ultima cursă din acest an](https://bihor.transilvania-tv.ro/wp-content/uploads/2016/09/tramvai-epocă-Oradea-578x351.jpg)
Tramvaiul de Epocă va efectua ultima cursă din acest an sâmbătă, 1 octombie 2016, pe traseul Nufărul – Gara Centrală – B-dul Decebal – Piaţa Unirii – Nufărul, cu plecarea din capătul de linie Nufărul, la ora 17:00.
OTL transmite călătorilor: „În speranţa că v-aţi bucurat alături de noi de călătoria în timp, tramvaiul de epocă vă aşteaptă cu noi trasee şi în anul 2017”.