Baschet: CSM CSU Oradea și U-Banca Transilvania Cluj-Napoca se întâlnesc joi în Supercupa României
![Baschet: CSM CSU Oradea și U-Banca Transilvania Cluj-Napoca se întâlnesc joi în Supercupa României Baschet: CSM CSU Oradea și U-Banca Transilvania Cluj-Napoca se întâlnesc joi în Supercupa României](https://bihor.transilvania-tv.ro/wp-content/uploads/2016/09/Supercupa-României-baschet-599x351.jpg)
Startul oficial al sezonului competițional 2016/17 în baschetul masculin se dă la Arena Antonio Alexe, joi (15.09), ora 18, cu meciul dintre CSM CSU Oradea și U-Banca Transilvania Cluj-Napoca.
Accesul se face pe bază de bilet. Preț: 10 lei. Bilete se pot cumpăar online de pe site-ul www.eventbook.ro/sport/bilete-baschet-csm-oradea-u-bt-cluj-napoca-supercupa-romaniei-2016-2017
Abonamentele sunt valabile.
Intrarea va fi permisă cu începere de la ora 16:30.